אודות אתגר בוטיק על

חרטנו על דגלנו בראש ובראשונה התחייבות של כל אחד ואחד
מעובדי החברה למתן יחס אישי לכל אחד מלקוחות החברה

IMG-20190825-WA0024 (1)

מגוון רב של פרויקטים למגורים

ראשיתה של החברה כקבוצת "אתגר על הנדסה", אשר סיפקה שירותי ייזום והקמה של פרויקטים הנדסיים שונים הכוללים מבני ציבור, מבני מגורים, מבני מסחר ומשרדים שונים ועוד. לאורך שנות פעילותה, החלה להיווצר דרישה מקרב לקוחותיה לכניסתה של הקבוצה לתחום יזמות הנדל"ן, ולשם כך הוקמה חברת "אתגר בוטיק על".

במהלך 20 שנות פעילותה בשוק, ניהלה "אתגר על הנדסה" מעל 700 פרויקטים שונים מתחומי הנדל"ן למגורים, הנדל"ן המניב, המסחר והתעשייה. נכון להיום החברה עוסקת בניהולם של כ-70 פרויקטים שונים במרכז הארץ. במקביל, חברת "אתגר בוטיק על" אחראית לכ-15 פרויקטים נדל"ניים במסלולי תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 ופינוי בינוי, חלקם בביצוע וחלקם בתכנון. "אתגר בוטיק על" מתמקדת בעיקר בערי מרכז הארץ, ובין היתר היא בונה ומתכננת פרויקטים ברעננה, חולון, הרצליה, יהוד, תל אביב, רמת גן וגבעתיים.

הקפדנו שצוות החברה יורכב מבעלי מקצועי עם ניסיון מוכח שנרכש במשך שנים רבות של פעילות משרדית ובשטח כאחד, צוות שבראש ובראשונה אוהב את עיסוקו ומודע לכך כי עושים ונעשה הכל למען קבלת לקוחות מרוצים שממשכים עמנו מפרויקט לפרויקט.

בקרו באתרנו - אתגר על הנדסה

יחס אישי ומקצועי לכל אחד מלקוחות החברה

אנו מתחייבים לטיפול בדייר ורוכש במסירות ובמקצועיות לאורך כל הדרך!

החברה מצליחה בתחומה בזכות אמינות אנשיה, מקצועיותה והקפדה עוד בשלב התכנון על איכות הבניה. אתגר בוטיק על מברכת את קהל הלקוחות הנאמנים שלה, מברכת ותשמח לקבל תמיד בזרועות פתוחים את אלו שבדרך!

הצוות המוביל

אתגר בוטיק על מאמינה בטיפול צמוד ומסור של צוות ההנהלה בכל אחד מפרויקטיה, וכן ביחס אישי וצמוד תוך מתן דגש על פתרונות מתאימים ויעילים לכל פרויקט ופרויקט תוך הקשבה ומתן מענה למרחב המחיה העתידי שלך – הלקוח!
Blank Image

אייל רז

בעלים ומנכ״ל החברה


מנכ"ל החברה ובעליה, הינו בעל 30 שנות ניסיון בהנדסת בניין. מהנדס אזרחי בעל ידע עשיר וניסיון רב בענף הבניה על כל המרכיבים. לאייל תואר מהנדס אזרחי מהטכניון, ובעברו שימש בין היתר כמנהל סניף אשטרום אילת, מנהל פרויקט הקמת מלון פרדייז הים האדום באילת ומנהל פרויקט סיטי טאוור ר"ג. אייל הינו רס"ן (במיל') ובצבא שירת כמ"פ ביחידת חי"ר מובחרת וקצין בינוי.

Blank Image

מורן לוי-פדלון

משנה למנכ"ל ואדריכלית החברה


משנה למנכ"ל ואדריכלית החברה, בעלת ניסיון של 20 שנה בתחום הנדל"ן, בעלת התמחות בהובלת פרויקטים מורכבים משלב הייזום, תכנון ורישוי ועד למסירת הפרויקט. כחלק מתפקידה אחראית על הובלת המערך השיווקי של הפרויקטים השונים, בחינת והתקשרויות לעסקאות חדשות, הובלת קו אדריכלי וניהול מערכי התכנון והרישוי מול מנהלי הפרויקטים של החברה .

Blank Image

ענת רז

מנהלת אדמינסטרציה


במסגרת תפקידה אחראית על טיפול בכל הנושאים הפיננסיים בחברה, לרבות הנהלת החשבונות מול ספקים, יועצים ולקוחות החברה. כמו כן, אחראית לפיתוח מערכות המידע בחברה בהתאמה לפרויקטים השונים.

Blank Image

גל שפלר-שוביש

מנהלת קשרי לקוחות


במסגרת תפקידה אחראית על הקשר האישי של החברה מול בעלי הדירות ורוכשי הדירות, לרבות טיפול בכל נושא שינויי הדיירים, ערבויות, תשלומים וכל פניה מכל סוג שהוא, וכן ליווי לקוחותינו גם לאורך תקופת הבדק.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות